07137742331
چرا از سبد میوه پلاستیکی استفاده کنیم؟
جولای 27, 2020

چرا از سبد میوه پلاستیکی استفاده کنیم؟

در عصر جدید تکنیک‌ها در زمینه عرضه‌و‌فروش میوه ارتقا یافته‌است. خریداران و فروشندگان به دنبال کالاهای متنوع  و محصولات جدیدی هستند که به ماندگاری میوه و تازگی آن کمک کند. یکی از تولیدات جدید در راستای دستیابی به این هدف سبد میوه پلاستیکی است.

امروزه این کالاها در میان باغداران و مراکز فروش میوه جایگاه ارزنده‌ای پیدا کرده‌است. سبد پلاستیکی کیفیت و سلامت میوه را تضمین می‌کند. این محصولات در مقابل کارایی بالا، قیمتی مقرون‌به‌صرفه دارند؛ البته به شرط اینکه سبد‌ها را از تولیدکننده اصلی خریداری کنید.

آیا از موارد کاربرد سبد پلاستیکی اطلاع دارید؟ آیا می‌دانید که استفاده از این محصول فروش میوه را تا چند درصد افزایش می‌دهد؟ اگر قصد دارید پیرامون این موارد اطلاعاتی کسب کنید، مقاله پیش رو را از دست ندهید. چرا که قصد داریم به دلایل استفاده از سبد میوه و کاربردهای آن اشاره ‌کنیم.

دلایل استفاده از سبد میوه پلاستیکی

امروزه در صنعت بسته‌بندی و حمل‌و‌نقل میوه استفاده از سبد پلاستیکی تحولی در این حوزه ایجاد کرده است. این سبدها در طرح و سایزهای گوناگون به منظور چیدن میوه‌های متنوع تولید می‌شوند و میوه‌ها را در شرایط مطلوب‌تری نگهداری می‌کنند.

در عصر جدید انتظارات مصرف‌کنندگان این محصولات افزایش یافته‌است. تنوع تولیدات نشان‌ از حجم بالای تقاضا در این زمینه دارد. تولیدکنندگان موفق تمامی جوانب امر را در نظر گرفته‌اند و محصولات را به تناسب نیازهای مشتریان به‌روز کرده‌اند. در ادامه مطلب به دلایل اهمیت استفاده از سبد میوه می‌پردازیم.

حمل و نقل آسان

در صنعت جابه‌جایی میوه شاهد کاربرد گسترده سبد میوه پلاستیکی هستیم. در حال‌حاضر بدون این سبدها انتقال میوه به مراکز فروش غیرممکن شده‌است. با استفاده از سبد میوه مناسب نه تنها چیدمان استاندارد میوه‌ها داخل سبد امکان‌پذیر می‌شود، بلکه ترابری آنها نیز به دلیل چیدمان طبقانی ساده‌تر خواهد بود.

در ایران حمل‌ونقل میوه‌ به صورت زمینی انجام می‌شود. به دلیل مسافت طولانی حمل بار از باغ‌های میوه به سایر شهرها و استان‌ها نیاز به سبد میوه پلاستیکی احساس می‌شود. به منظور حمل راحت‌تر انواع میوه باید به ظرفیت، وزن، ابعاد، کیفیت و جنس سبد توجه شود. این محصولات باید مقاومت بالایی در مقابل ضربه داشته‌باشند؛ بدین ترتیب میوه‌ها هنگام جابه‌جایی  سالم به مقصد می‌رسند.

قیمت ارزان

در صورتی‌که به دنبال تهیه سبد میوه پلاستیکی به تعداد بالا و قیمت ارزان و مقرون به صرفه هستید، باید واسطه را حذف کنید. توجه داشته باشید که برای هر میوه سبدی مناسب انتخاب کنید.

جنس سبد، ارتفاع دیواره، نوع دسته‌دار یا بدون دسته و سایز بزرگ، کوچک یا متوسط کاربردهای مختلفی دارد. قبل از خرید با کارشناسان فروش مشورت کنید. انتخاب سبد مناسب نه تنها کیفیت میوه را تضمین می‌کند بلکه مانع از خرابی آنها نیز می‌شود.   

صادرات مطمئن

محصولات سبد میوه پلاستیکی تنوع زیادی دارند. انواع دسته‌دار، ساده، دارای دیواره با بافت توری، با ارتفاع بلند، متوسط و کوتاه به بازار ارائه شده‌اند. تولید میوه در کشور ایران حجم و تنوع بالایی دارد و به همین دلیل تاجران جهت صادرات نیاز به سبدهایی با کیفیت و استحکام بالا دارند.

هر کدام از محصولات با برخورداری از کدی منحصر به فرد مختص به میوه‌های ویژه‌ای هستند و در برابر ضربه، گرما و سرما کیفیت مطلوبی دارند. در سال‌های اخیر تولید نظام‌مند سبد پلاستیکی تاثیر زیادی در موفقیت صادرات داشته‌است.

به منظور صادرات باید مناسب‌ترین سبد را تهیه کنید. از کارشناسان فروش مشاوره بگیرید؛ چرا که  تمامی ‌استانداردهای ویژه صادرات از شیوه حمل گرفته تا رعایت نکات بهداشتی باید مدنظر قرار گیرد.

بازیافت آسان

هم‌اکنون در ایران سبد میوه پلاستیکی در رنگ‌ها و سایزهای مختلف به تولید انبوه رسیده‌است. نکته قابل‌توجه این است که این محصولات قابل بازیافت هستند و دوباره به چرخه تولید برمی‌گردند.

تولیدکنندگان سبدهای پلاستیکی مجوز‌های لازم را از سازمان محیط‌زیست دریافت کرده و با هدف محافظت از محیط زیست نکات لازم را رعایت می‌کنند.

لازم به ذکر است، برخی سبد‌ها با استفاده از مواد بازیافتی ساخته می‌شوند و قیمت مناسب‌تری دارند. انواع سبد مرغوب برای صادرات با استفاده از مواد درجه یک به تولید می‌رسند.    

موارد کاربرد سبد میوه پلاستیکی

جعبه‌ها و سبد‌های پلاستیکی در انواع مختلف درب‌دار و بدون‌درب تولید می‌شوند که در شرایط جوی مختلف مقاومت بالایی دارند. هر کدام از انواع این سبدها کاربردهای ویژه‌ای دارند. در ادامه به کاربردهای سبد میوه پلاستیکی اشاره می‌کنیم.

  1. جهت ماندگاری طولانی مدت میوه باید نوع مناسبی از سبد انتخاب شود.
  2. برخی میوه‌های آبدار پوست لطیفی دارند. جهت نگهداری طولانی مدت این نوع میوه‌ها باید سبد مخصوصی خریداری شود. بدین ترتیب به کمک این سبدها میوه‌ها به صورت جداگانه چیدمان می‌شوند و برخوردی با هم ندارند.
  3. در جابه‌جایی بار احتمال کاهش کیفیت ظاهری میوه‌ها بالا است؛ سبد ویژه حمل میوه باید مقاومت بالایی به منظور نگهداری از آن داشته‌باشد.
  4. برخی میوه‌ها با قرارگرفتن در معرض هوا زودتر خراب می‌شوند. انواع سبد میوه پلاستیکی درب‌دار برای این گروه از میوه‌ها تولید شده‌اند.
  5. برای نگهداری از میوه‌هایی که باید در معرض جریان هوا قرار داشته‌باشند، انواع سبد توری طراحی شده‌است.
  6. سبدهای دسته‌دار برای حمل آسان به کار گرفته می‌شوند.
  7. کاربرد اصلی سبد میوه پلاستیکی در بخش باغداری است؛ باغداران برای چیدن راحت‌تر میوه این سبدها را ترجیح می‌دهند.
  8. انواع درجه یک سبد با کیفیتی ممتاز برای صادرات در نظر گرفته شده‌اند.

سخن آخر

شیراز پلاست تولیدکننده انواع سبد پلاستیکی جهت افزایش فروش و جذب مشتری نیازسنجی گسترده‌ای در سطح بازار انجام داده‌است. خلاقیت در طراحی و ساخت سبدهای با کیفیت از دلایل افزایش تعداد مشتریان به حساب می‌آید.

این سبدها از جمله محصولات منحصر‌به‌فرد شیراز پلاست است که در ابعاد گوناگون برای میوه‌های مختلف در اختیار باغداران قرار می‌گیرد.

قبل از انتخاب و خرید سبد پلاستیکی با کارشناسان شیراز پلاست تماس بگیرید. همانطور که تولید و فروش میوه از اهمیت بالایی برخوردار است، انتخاب شیوه حمل و نقل نیز نقش مهمی در سوددهی دارد. حمل‌و‌نقل میوه از باغ به مراکز فروشگاهی اصل مهمی در بازاریابی و فروش است؛ انتخاب نوع مناسب سبد نیز تاثیر زیادی در سوددهی دارد. بنابراین مشاوره رایگان بگیرید و خریدی هوشمندانه انجام دهید.

شیراز پلاست تولید کننده بزرگ سبد میوه پلاستیکی  دست واسطه‌ها را از سیستم فروش حذف و اقدام به فروش آنلاین محصولات با قیمت مناسب کرده‌است. تصویر تمامی ‌محصولات را در وب‌سایت اینترنتی شیراز پلاست ببینید، ثبت سفارش کنید و پس از خرید، محصولات را تحویل بگیرید.