07137742331

داستان ما برای آغاز یک تولید

هدف اصلی شیراز پلاست به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سبد پلاستیکی، خلاقیت در تولید محصولات جدید است. تامین نیازهای مشتریان، ارتقاء کیفیت سبدها، جلب رضایت حداکثری مشتریان و حضور در بازارهای بین‌المللی چشم‌انداز آتی شرکت به شمار می‌رود.

شیرازپلاست به عنوان تولیدکننده تخصصی جعبه‌های پلاستیکی با هدف تامین نیازهای بازار به کمک متخصصان و طراحان شرکت دست به تولید انواع سبدها در طرح‌های گوناگون زده‌است. این تولیدکننده در حال‌حاضر با افزایش حجم تولید و توسعه تجهیزات به عرضه محصولات مطابق با نیازهای مشتریان می‌پردازد.

یکی از اهداف اصلی شرکت تولیدی شیراز پلاست بهبود کیفی محصولات و رضایت مشتریان از کیفیت کالاها بوده‌است. در راستای دستیابی به این اهداف سال‌های متمادی در این راستا کوشیده‌ایم و کلیه خدمات و تولیدات خود را به‌روزرسانی کرده‌ایم.

محصولات شیراز پلاست

شرکت تولیدی شیراز پلاست با استفاده از نیروهای با تجربه و متخصص نیازهای بازار را شناسایی کرده و به تولید محصولاتی متفاوت پرداخته است. محصول تولیدی ما قابل استفاده برای هر طرح و بودجه‌ای است.

محصولات شرکت شامل سبدهای کشاورزی، لبنیاتی، صنعتی و پروتئینی در سایزها و رنگ‌های متنوع می‌شود. امکان تولید سبد پلاستیکی در اندازه‌های کوچک و بزرگ فراهم شده‌است و این شرکت قابلیت سفارشی سازی و قالب زنی در طراحی‌های مختلف را دارد.

در عصر جدید برای اینکه در فروش و مارکتینگ حضوری درخشان در بازار داشته باشید، باید طراحی خلاقانه ارائه دهید. با سفارش شما انواع این محصولات با فرمت خاص و خلاقانه‌ای به تعداد بالا تولید می‌شود و در زمانی کوتاه به دست مصرف کننده می‌رسد.

مشخصات بارز محصولات شیراز پلاست

تخصص ما طراحی و تولید سبد پلاستیکی است. امروزه این محصول فرمت خاص و جدیدی از بسته‌بندی و حمل کالا به شمار می‌رود و در تمامی صنایع کاربرد دارد. راحتی حمل، محافظت بیشتر کالاها، ارزانی و استفاده مجدد، از مزایای ویژه این محصول است.

در حال‌حاضر شیراز پلاست خطوط تولید خود را به دستگاه‌های تولید تجهیز کرده و با بهره گیر‌ی از طراحی نوین تولیدکننده بزرگ سبدهای صنایع غذایی، دارویی، کشاورزی، لبنیاتی، صنعتی و پروتئینی در شیراز به شمار می‌رود. ویژگی‌ها و مشخصات بارز محصولات به شرح زیر است:

اهداف اصلی شرکت تولیدی شیراز پلاست

شیراز پلاست با چندین سال تجربه مفید در عرصه تولید سبدهای پلاستیکی، از استانداردهای روز دنیا بهره می‌گیرد و آخرین تکنولوژی را برای افزایش کیفیت به کار بسته است.

استفاده از طراحی‌های پیشرفته و خلاقانه مهندسی، به‌کارگیری تجهیزات و چاپگرهای پیشرفته در تولید، راه‌اندازی وب‌سایت اطلاع‌رسانی و استفاده از نیروهای دلسوز و متعهد باعث ارتقا جایگاه فروش شرکت شده‌است و این شرکت هم اکنون حضوری پررنگ در بازار داخلی دارد.

رشد و توسعه هر فعالیتی از آرزوهای قلبی تمام کارآفرینان است. به عنوان یکی از تولیدکنندگان موفق پیشرفت خود را مدیون تجربه، مهارت و صداقت در کار می‌دانیم و ایمان داریم با این سه اصل قله‌های موفقیت را فتح خواهیم کرد. در حرفه خود به سه اصل پایبند هستیم: ۱. تضمین اصل بودن کالا ۲. خلاقیت و نوآوری ۳. قیمت مناسب و جلب رضایت مشتری.

ما جهت تحقق این اهداف دانش روز و نیروهای متخصص را به کار گرفته‌ایم و طیف گسترده‌ای از محصولات را به تولید رسانده‌ایم. به کمک سبدهای پلاستیکی باکیفیت محصولات خود را با سبدهای پلاستیکی مدرن و آراسته حمل کنید. شیراز پلاست با رعایت استانداردهای جهانی زمینه ساز رونق اقتصاد شما است.